Kariéra ve Fastest

Hledáme ty nejlepší z oboru, kteří se nebojí vylézt ze své ulity a být plnohodnotnými členy týmu. T-shaping je základem úspěchu.

Chci s Vámi spolupracovat

Chceš se vyhnout velkým firmám, kde budeš pouze osobní číslo bez individuálního přístupu? Pak máme nabídku přímo pro Tebe. Jsme perspektivně rozvíjející se společnost se zaměřením na tvorbu webových stránek, aplikací, e-shopů, intranetů, propagačních materiálů a mnoha dalších produktů. Do svého týmu hledáme nového parťáka, který má některé z uvedených technologií jako svou doménu:

Zaměření firmy a přístup

Jsme remote-friendly společnost se zaměřením na vývoj webových aplikacích v cloudu AWS. Staráme se o to, aby naši parťáci měli, co si přejí - od slušného platu, výběru role v týmu až např. po full-remote spolupráci, pokud někomu práce z kanceláře nevoní. Rádi však kolektiv utužujeme a pořádáme pravidelné týmové či projektové retrospektivy a team-buildingové akce.

Otevřené pozice

Můžete růst s námi

Nejste zas takový odborník, jak požadujeme? Nevadí. V přiměřené míře jsme schopni přijmout i méně zkušeného člena týmu, který se chce posunout. V našem prostředí a našimi nastavenými procesy se zorientujete velmi rychle a brzy na sobě poznáte progress, který jste s námi ušli.

Chci s Vámi spolupracovat