Konzultace

Před tím, než se do toho pustíme, je potřebné porozumět Vašemu podnikání, kde jsou Vaše silné stránky, hodnoty a cíle a kde jsou naopak slabiny, o kterých víte. Může se to zdát jako zbytečná diskuze a informace, které přece vývojáři vědět nepotřebují. Vždyť Vy sami přece víte nejlépe, co chcete. Věřte však, že bez sdílení těchto informací z nás nedostanete to nejlepší. Dokážeme být Vám oporou, nezávislými konzultanty a dokážeme tak lépe hospodařit s vývojovým časem a šetřit Vaše úspory na rozvoj podnikání, pokud se bavíme transparentně a se stejným cílem.

Definice cílů

Bude cílem obstát před konkurencí nebo úplně vyhrát na bitevním poli marketingu? Na naší platformě Vám to půjde snáz. Žádné výkonnostní limitace a argumenty markeťáků, že něco jde jinak, než by mohlo. Díky serverless architektuře bude Vaše řešení rychlé a hlavně všem dostupné díky škálovatelnosti našich řešení.

Přechod z jiného systému na vlastní produkt

Fungujete na hotovém krabicovém řešení, které Vám posloužilo, ale přestalo vyhovovat? Při přechodu na vlastní řešení je nutné pochopit, že se musíme zaměřit na samém začátku na to nejdůležitější. Je často frustrující, že pak MVP produkt vlastního řešení nemá všechny features, které jste měli v krabici předtím. Výhody a benefity vlastního řešení však vzejdou časem, dalším vývojem a nejvíce však při vysoké zátěži, kde náš systém vydrží i ty největší zátěže.

Nastavení firemních procesů, digitalizace

Řešíte ve firmě efektivitu, krkolomné procesy a špatnou komunikaci mezi zaměstnanci? V nejedné firmě jsme je pomohli nastavit a digitalizovat. Přínosem pak je uvědomělejší tým, který se dokáže soustředit na svou práci a systém poslouží celé firmě, aby plnila potřebných cílů. Automatické zakládání objednávek, notifikace kolegů při specifických událostech, automatická tvorba a rozesílka fakturace při hotové zakázce, RFID sklady, rozpoznávání obrazu z kamer a mnohem více...

Vývoj na míru

Za každou cenu Vás nebudeme tlačit do vývoje vlastního produktu. Je to zpravidla zpočátku nákladnější, než si platit měsíční poplatky za hotový produkt, a po vstupní analýze můžeme doporučit hotový produkt třeba i od konkurence.

S čím Vám můžeme pomoci?

Spojte se s námi

Potřebujete nás kontaktovat?

Vyberte jednu z možností – ať už byste chtěli poptat vývoj, vyřídit support požadavek či zahájit spolupráci formou kariéry ve Fastest Solution.

Vývoj

Poptávka nového vývoje

Podpora

Požadavek na úpravu, rozšíření

Kariéra

Staň se členem Fastestu