Tvorba webových stránek Ostrava

Přidej se k nám Kariéra

Chceš se vyhnout velkým firmám, kde budeš pouze osobní číslo bez individuálního přístupu? Pak máme nabídku přímo pro Tebe. Jsme perspektivně rozvíjející se společnost se zaměřením na tvorbu webových stránek, aplikací, e-shopů, intranetů, propagačních materiálů a mnoha dalších produktů. Do svého týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni co umí Angular, Node.js a PHP!

CSS, HTML kodér

Jako kodér budeš připravovat bezchybné šablony pro náš vlastní redakční systém, který kontinuálně vyvíjíme už 7 let. Kromě těchto budeš také kódovat grafiku pro aplikace, microsites či mobilní verze webů. Základní znalost programování v PHP by byla výhodou a pokud zvládneš i Javascript, je to jen dobře.

PHP, Angular, Node.JS

Jako programátor budeš na základě projektové dokumentace programovat aplikace, databáze, implementovat náš vlastní redakční systém a programovat další funkcionality na míru. Budeš mít také příležitost spolupracovat na nové generaci „něčeho“, co je mnohem více, než jen špičkový redakční systém.

Projektový manažer

Jako projektový manažer budeš řešit zadání s klientem a předávat informace a dohlížet na správně naprogramovanou funkčnost dané aplikace, pokud se trochu orientuješ v nějaké programovacím jazyku je to jenom výhoda.

V případě zájmu zašlete CV na e-mail prace@fastest.cz nebo volejte kontakt 731 956 030.

Fakturační údaje

Fastest Solution s.r.o.
Pelclova 2500/5
702 00 Ostrava

28591232
CZ28591232

Ostrava

Fastest Solution
Pobialova 819/14
702 00 Ostrava

Praha

Fastest Solution
Drtinova 557/10
150 Praha

+420 731 956 030
info@fastest.cz
podpora@fastest.cz

Napište nám

Nikdy nebudeme sdílet Váš email s kýmkoli dalším.

Šnek Pekelník