ReferenceReference

reference

Holbuj - výlet s pivem zdarma

www.Holbuj.cz

Stylový microsite pro pivovar Holba s tipem na výlet pro celou rodinu či přátele. Nezapomněli jsme přidat do webových stránek také responzivní webdesign tak, aby se Vám i v přírodě na mobilním telefonu či tabletu zobrazoval rychle a přehledně. Nezapomeňte, Fastest dokáže vytvořil jakékoli webové stránky či webovou aplikaci rychle a přesně na míru.

reference

GoSale.cz - objednávkové systémy

www.GoSale.cz

Pokladní a objednávkový systém GoSale můžete využívat v jakémkoli oblíbeném podniku - obsluha dokáže jednoduše a přehledně evidovat veškeré dění "na place" - okamžitě, online.

reference

Pivovarské slavnosti

www.PivovarskeSlavnosti.cz

Nezapomeňte si rezervovat 4. a 5.9.2015, čeká na Vás bohatý program, dobrá nálada, online webové zpravodajství Fastest Solution, nespočet dobrot a piva kolik hrdlo ráčí!

reference

Kamsi CZ a SK

www.Kamsi.cz

Prázdniny začínají a my pro Vás máme tisíce tipů na ubytování v ČR i SR na zbrusu novém webovém portálu Kamsi.cz a Kamsi.sk - přejeme Vám hezkou dovolenou!

reference

Pivovarské muzeum

www.PivovarskeMuzeum.cz

Jak se vyrábí pivo a jakou má historii se dovíte v Pivovarském muzeu Pivovaru Holba v Hanušovicích. Vaří skvělé pivo již přes 140 let a nám netrvalo ani měsíc vyrobit responzivní webové stránky na míru, protože s Holbou spolupracujeme již více než 8 let.

reference

Pivovarská čtvrtka 2015

www.PivovarskaCtvrtka.cz

Skvělá zpráva pro všechny, kdo mají rádi turistiku, přírodu, víkendovou pohodu a krásné výhledy - webové stránky Pivovarská čtvrtka jsme spustili právě nyní a celý tým Fastest Vám pořídí online zpravodajství během i po 23.5.2015

reference

Reality Kuchařová

www.RealityKucharova.cz

Realitní www stránky v příjemném a seriózním webdesignu potěší regionální nabídkou všech druhů nemovitostí - to není lež, to je realita.

reference

7 micrositů pro Brano Group

ds.Brano.eu

Pro 7 divizí společnosti Brano Group a.s. jsme připravili stejný počet www stránek - micrositů, jejichž cílem je samostatně ukázat obrovské portfolio této tradiční české společnosti s více než 150 letou tradicí. Zde představujeme jen ukázku jednoho z těchto mikro www stránek.

reference

CK Livia

www.Livia-CK.cz

WWW stránky pro zavedenou cestovní kancelář z Poděbrad s pohodlným CMS systémem a dvouúrovňovou filtrací zájezdů jsou zárukou pohodového výběru dovolené.

reference

Bagland.cz

www.BagLand.cz

Tento eshop Vás bude bavit, velké množství zajímavých produktů jsme podpořili PPC kampaněmi a kvalitním SEO on page faktory

reference

Hotel Koruna

www.Hotel-Koruna.com

Luxusní hotel v jesenickém Šumperku si zasloužil nové www stránky na míru s rezervačním systémem a s webdesignem na míru

reference

Limes.cz

www.Limes.cz

Právě jsme spustili ESHOP s kalkulátorem individuálních řešení stavby skleníků - určitě potěší všechny milovníky čerstvé a zdravé domácí zeleniny.

reference

Pizza Records

www.PizzaRecords.cz

Zaposlouchejte do pizza muziky v Opavě, Ostravě a dalších pobočkách, nahráli jsme pro ně melodické www stránky a teď už hledáme jen ty správné bubeníky, co web pořádně otestují.

reference

Balmeto

www.Balmeto.cz

S námi to zabalíte. To je slogan předního výrobce obalů. Webdesign na míru Vás provede celou škálou možností, jak to rozbalit s Balmeto.cz.

reference

BG reality

www.BGreality.cz

Pro 3 pobočky největší realitní sítě jsme vytvořil www stránky na míru včetně multimediálního CMS systému Fastest.

reference

Skorsten

www.Skorsten.cz

Na míru a velmi rychle jsme připravili v květnu 2015 webové stránky s unikátním webdesignem na míru na téma originálních dánských komínových těles včetně C2A, SEO on page faktory a UX. Pozor na Skorsten.cz, pořádně Vám zatopí.