Prohlášení o přístupnosti webových stránek Fastest

Internetová prezentace Fastest Solution s.r.o. popisuje její úspěšnost v oblastech Aplikace a Tvorba webových stránek včetně souvisejícícho portfolia jako je online marketing, reklama, tisk a produkce - tomu je technologicky přizpůsobena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechna důležitá pravidla nejznámějších metodik v ČR, pravidla pro tvorbu přístupného webu a další normy jako MI, WCAG. Struktura obsahu i vzhledu je vytvořena validním XHTML, vizuální webová prezentace pomocí kaskádových stylů (CSS).

Doporučená rozšíření webového prohlížeče

Ve formátu PDF nabízíme dopňkově některé studie a informace,které jsou příliš rozsáhlé na online zobrazení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovan prohlížeč Adobe Reader,který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe. Doporučené rozlišení pro webové prohlížení této prezentace je 1024x768 a vyšší, výjimkou jsou mobilní zařízení, kde je prohlížení webu přizpůsobeno možnostem daného zařízení. 

Tisk webových stránek

Součástí webových stránek je také CSS styl pro tiskovou verzi. Všechny stránky jsou tisknutelné bez jakýchkoli omezení standardními prostředky internetového prohlížeče - ikona tiskárny v navigační liště prohlížeče anebo přes menu/soubor/tisk.

Kontakt na správce webových stránek

Vaše případné dotazy, náměty či postřehy o těchto či Vašich webových stránkách můžete zaslat kdykoli na adresu předního tvůrce webových stránek, společnost Fastest Solution s.r.o.