Fastest portfolio

 

Webové stránky

Webové stránky, eshopy, intranety, extranety, CRM a portály vytvořené našimi specialisty Vám pomůžou získat zájem klientů,designově a marketingově propracované stránky přitáhnou nové a také pomůžou udržet ty stávající.

Při tvoření webu dáváme důraz nejen na vizuální efekt, ale také na intuitivnost, rychlost, profesionalitu a call to action prezentace. Kvalitou práce se můžeme srovnávat s nejlepšími agenturami v ČR – svědectvím je spokojenost zákazníků a skvělý výsledek v soutěži WebTop100, kde naše webová prezentace byla oceněna 2.místem.

Pojďme růst společně

 

Webdesign, grafika, CI

Tvoření grafických návrhů je pro nás největší odměnou a zároveň výzvou, vždy Vám nabídneme svěží, kreativní nápady - žádné okoukané šablony. Rádi vytvoříme originální a sofistikované reklamní materiály, loga, logotypy, corporate identity. webdesign, webové stránky, letáky, plakáty, obaly, vizitky, kalendáře a třeba i velkoplošný tisk. 

Vždy jsme v neustálém kontaktu s klientem, a proto vždy docílíme požadovanéhu efektu. Díky široké nabídce služeb vyřídíme celý proces od nápadu až třeba po finální tisk, a Vy můžete věnovat víc času svému podnikání. Jestli potřebujete grafický návrh webových stránek, polepu auta nebo originálního projektu, vždy se můžete obrátit na nás. Ve tvorbě grafických návrhů je našim cílem Váš úspěch.

Napište nám, pomůžeme i Vám

 

Marketing a reklama

Jsme progresivní online reklamní agentura, kombinace digital agency a klasické reklamky. U nás dostanete full servis. Kde jinde rychle dostanete na míru grafické návrhy, loga, logotypy, vizitky,letáky, corporate identity, bannery, bantexy, reklamní materiály,outdoor reklamu, bilboardy, zajištění promo akcí, doménové poradenství, webhosting, webdesign na míru, webové stránky, eshopy,portály, CRM, online aplikace, online hry, software na míru, online marketing, inboud marketing, SEO, PPC, SEM? U nás. Ve Fastest Solution s.r.o. 

Jsme zaměřeni na cíl. A tím bývá většinou úspěch prezentace nebo akce. Najměte si profesionály, uvidíte, dokážeme pomoci i Vám. V grafice i webových stránkách, v celém rozsahu reklamy i marketingu.

Zavolejte, napište, my jsme připraveni. Jsme Fastest.  

 

Mobilní aplikace

Realizujeme komplikované, ale intuitivní a provozně jednoduché mobilní aplikace na nejpopulárnější mobilní systémy. Můžete si být jisti, že Vás naši specialisté provedou celým procesem tvorby online her a aplikaci – od vzniku nápadu až do umístění produktu v obchodě.

Nezávisle na tom, jestli potřebujete aplikace zábavní,vzdělávací nebo obchodní – naši specialisté vytvoří optimální funkčnost, nabídnou technologii, na jaké bude systém založen a také naplánují způsoby distribuce. Díky bohatým zkušenostem umíme doporučit řešení, které má smysl a přinese úspěch. Při vývoji aplikací klademe důraz na jednoduché ovládání, bez zbytečných funkcí a na dokonalé uspokojení potřeb uživatelů.

Ozvěte se, jsme nejrychlejší, jsme Fastest

 

Velkoplošný tisk

Moderní technologie tisku dovolují nabídnout našim klientům tu nejlepší kvalitu tisku na jakýkoliv povrch. Díky tomu, že patříme mezi špičku mezi ostravskými agenturami, můžeme při nejlepší kvalitě nabídnout bezkonkurenční ceny.

Naší prioritou je důraz na detail a profesionální jednání, aby naši klienti byli maximálně spokojeni. Vyhotovíme návrh a vytiskneme Vám vše co je potřeba pro moderní marketing, a to:

  • vizitky, letáky, plakáty
  • firemní papír, nálepky, bannery
  • CD, obaly, dárkové předměty
  • fotoalba, kalendáře, brožury
  • folie, tisk na PVC, roll-upy
  • bilboardy, plachty
  • a mnoho dalších řešení

Zavolejte nám, pomůžeme i Vám

 

CRM, intranet, extranet 

Vaše interní sít odlehčí Vám a Vašim zaměstnancům od zdlouhavých a nepříjemných povinností, zrychlí komunikaci s partnerskými firmami a ušetři Vám čas a energií, abyste se mohli plně věnovat věcem, které generuji zisk. Intranet Vám pomůže Vám s tvorbou a editací firemních dokumentů, urychlí rozdáváni úkolů zaměstnancům,umožní přístup ke klientské databázi on-line, sledování postupu výroby a mnoho dalších administrativních záležitostí. Intranety Fastest.cz jsou tvořeny přímo na míru potřeb klienta, aby urychlily vnitřní komunikaci a podpořily dobré fungování firmy.

Vytvoříme Vám na míru klasické online programy a také speciální programy do unikátních úkolů podle nejnovějších standardů. Našim cílem je, aby programy vyvinuté našim teamem co nejlépe sloužily klientovi. V každé etapě vývoje bereme ohled na potřeby zákazníka a snažíme se vytvořit optimální řešení. Náš software nejen dovolí snížit náklady, ale také zvýšit tempo a kvalitu vývoje Vaší společnosti.

Buďte ještě úspěšnější